ТОВ "Лазер Флекс" | Порізка флексоформ
18638
page-template-default,page,page-id-18638,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Порізка флексоформ

Не бажаєте витрачати час на виснажливу порізку форм перед монтажем на друкарський вал або вам необхідні друкарські форми зі складним контуром для створення ефекту безкінечного друку? Зверніться до нас – наші спеціалісти полегшать ваш додрукарський процес за допомогою високоточної плотерної порізки флексоформ.

Ми гарантуємо відвантаження форм, які обрізаються точно за розміром зображення, заданим у файлі оригінал-макета, та повністю готові до монтажу на друкарське обладнання.

Якщо перед вами стоїть задача “безкінечного” друку — жодних проблем, потрібно лише помістити в файл оригінал-макета необхідний контур окремим шаром та вибрати опцію «Плотерна порізка» при оформленні замовлення.

Заплутались у великій кількості форм? Вас врятує ідентифікаційне маркування, нанесення якого потрібно узгодити перед розміщенням замовлення.

Точність всіх операцій гарантується кваліфікацією наших спеціалістів та використанням найсучаснішого обладнання фірми Kongsberg (Норвегія).