ТОВ "Лазер Флекс" | Кольоропроба
17392
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17392,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Кольоропроба

Ми прагнемо домогтися передбачуваності будь-яких процесів, бо контроль дає змогу почуватися впевнено та стабільно.

Керованість друкарського процесу починається трохи раніше старту друкарської машини. Керованість друкарського процесу починається з першим штрихом дизайнера, і саме на етапі додрукарської підготовки існує доволі простий та достовірний критерій оцінювання збігу наших уявлень про продукцію та можливостей друкарського обладнання — цифрова растеризована кольоропроба.

Кольоропроба з імітацією растеризації, із застосуванням ІСС-профілю друкарської машини, дає змогу ще до початку друкування виявити низку дефектів, наприклад: неправильну наддруківка, муар, помилки трепінгу; а також оцінити загальний вигляд та колір ділянок, що надруковані CMYK. Надалі це може убезпечити від браку та додаткових витрат на приладку, що цілком виправдовує кошти й час на проведення кольоропроби.

Наше підприємство інсталювало найновіший широкоформатний прінтер Epson SureColor SC-P7000: формат А1+, пігментні чорнила Epson UltraChrome HDX, формула кольорів Epson UltraChrome HDX.

Переваги оновленої кольоропроби:

  • охоплення 98 % шкали Pantone
  • зображення високої якості з яскравими, насиченими кольорами, плавні тональні градації, чудова деталізація, точне передавання нейтральних тонів
  • насичений та глибокий чорний колір
  • висока роздільна здатність 2880 х 1440 dpi
  • можливість друкування на листах, рулонах та щільному папері (до 1.5 мм), до формата А1+ (24 дюйма)
  • два режими друкування чорним для матових та глянцевих носіїв.

 

Зазирніть у майбутнє вашого накладу за допомогою цифрової кольоропроби!

Хочете заглянути в майбутнє вашого тиражу за допомогою цифрової кольоропроби?