ТОВ "Лазер Флекс" | Монтаж флексоформ на фартухи
18635
page-template-default,page,page-id-18635,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Монтаж флексоформ на фартухи

Ви друкуєте на гофрокартоні і хочете економити? Ми маємо відповідь – монтаж флексоформ на фартухи. Ця операція дозволить істотно зменшити ваші витрати на фотополімер, заощадити час та ресурси, а також збільшити тиражестійкість друкарських форм, зменшуючи ймовірність їх пошкодження під час монтажу або демонтажу на друкарський вал.

Монтаж форм здійснюється за допомогою програмного комплексу ESKO та плотера Konsberg, що гарантує точне суміщення зображень і також дозволяє здійснювати нанесення міток та написів на монтажну основу для спрощення сортування готових фартухів, що особливо актуально для багатокольорових робіт.

Ми пропонуємо широкий асортимент видаткових матеріалів для виготовлення фартухів з урахуванням особливостей друкарських машин: планки та кріплення, монтажна основа різних товщин, а також варіанти наклеювання форм. Наші спеціалісти допоможуть визначитися із найоптимальнішим для вашого виробництва варіантом фартуху.

Отже, від вас – креслення фартуха, оригінал-макет друкарської форми, тип замків, а від нас – економне рішення для вашого виробництва.   

Максимальний формат монтажної основи: 1250*1660 мм.

Наше предложение – это новый взгляд на ваше производство!