ТОВ "Лазер Флекс" | Тестування друкарських машин
17394
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17394,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Тестування друкарських машин

Кожна одиниця друкарського обладнання має унікальний набір параметрів, що безпосередньо впливають на друкарський процес. Окрім технічних показників, у кожної машини — свій характер. Іноді не відразу і зрозумієш, де потрібно натиснути, а де — послабити, унаслідок чого втрачаються дорогоцінні хвилини й години робочого часу. Ми готові допомогти вам пізнати своїх механічних робітниць ближче, оптимізувати та стандартизувати друкарський процес.

 

Коректний тестовий друк забезпечить передбачуваність та керованість друку в майбутньому. З огляду на особливості вашого обладнання, ми виготовимо комплект друкарських форм зі спеціальними наборами шкал кольорів та тестових елементів.

 

Тестові відбитки дають змогу оцінити найважливіші характеристики друкарського процесу:

  • оптимальну лініатуру зображення
  • оптичну щільність суцільного шару фарби, кольоровий діапазон друкарської машини
  • можливості відтворення окремих тонких ліній та точок, текстів, дрібних елементів, півтонів
  • перенесення фарби
  • розтиск
  • точність суміщення, трепінг

 

Під час тестування важливо провести максимальну оптимізацію друкарського процесу, тобто досягти прийнятної якості тестових відбитків із виходом на робочий режим.

 

За допомогою спектрофотометрів GretagMacbeth SpectroEye та GretagMacbeth Eye-One Pro виконується аналіз тестових відбитків: вимірюються мішені, які містять набори контрольних кольорів, будується ICC-профіль друкарської машини. Надалі ICC-профіль застосовується під час підготовки оригінал-макетів у професійних графічних програмах. Практично, за результатами тестування створюється система керування кольором, формуються внутрішні стандарти якості, притаманні окремому виробництву.

 

Тестові форми, побудова ICC-профілю, рекомендації — вам потрібно лише звернутися до нас!

Хочете зробити тестування друкарської машини?