ТОВ "Лазер Флекс" | Картонна упаковка
17373
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17373,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Картонна упаковка

Друкуючи на картоні виробники стикаються з деякими труднощами, пов’язаними з певними властивостями цього «примхливого» матеріалу: шорсткість та щільність поверхні, показники поглинання рідини, нерівномірність товщини.

 

Стабільний результат друкування від листа до листа залежить від налагодженості контролю за нанесенням фарби: чим більше фарби поглинається картоном, тим більше деталей зображення губиться, тому що фарба втрачає яскравість та змінює колір. Властивості гофрокартону сприймати фарбу залежать від його щільності, складу та рівня очистки сировини, типу облицювання. Будь-які відхилення товщини гофрокартону збільшують розтиск та провокують нерівномірне перенесення фарби.

 

Вирішити чимало проблем, що виникають під час друкування по картону, допоможуть фотополімерні друкарські форми, виготовлені як класичним аналоговим способом, так і цифровим. Цифрова технологія, у поєднанні з технологією пласкої точки nyloflex NExT (без утворення мікроструктур), дає змогу досягти відчутної мінімізації ефекту виникнення смуг.

 

Потрібен оптимальний результат друкування для різних типів картону?

 

ЗВЕРТАЙТЕСЯ!

 

Грамотна комбінація друкарських форм, фарб, монтажних стрічок та обладнання забезпечить стабільний успіх.

Хочете замовити фотополімерні форми для друку картонної упаковки?