ТОВ "Лазер Флекс" | Виготовлення фотополімерних друкарських форм
17387
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17387,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Виготовлення фотополімерних друкарських форм

Ви — власник найновішого друкарського обладнання, використовуєте найякісніші фарби, маєте десятки тон плівок або гофрокартону на складі? Для забезпечення відмінного друку вам бракує лише друкарських форм вищого ґатунку.

 

Наше підприємство виготовляє фотополімерні друкарські форми для флексографії, високого та тампонного друку, вибіркового лакування, конгреву та гарячого тиснення. Ми використовуємо матеріали, обладнання та технології компаній Flint Group, Німеччина, та ESCO Artwork, Бельгія. Система менеджменту якості, запроваджена відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2008, забезпечує всебічний контроль виробничого процесу.

 

Ми пропонуємо фотополімерні форми різної жорсткості: для флексографії — на поліефірній основі, товщиною від 1,14мм до 6,35мм; для інших видів друку — на поліефірній та стальній основі, від 0,43мм до 1,16мм.

 

Багаторічний досвід роботи в галузі дає змогу нашим спеціалістам визначити оптимальні параметри друкарських форм для конкретного обладнання та виробничих завдань, що забезпечить найкращі результати друку.

 

Фотополімерні форми — незамінна ланка друкарського процесу, робота над яким починається зі створення макета та виготовлення друкарських форм. Ми допоможемо закласти надійну основу для друку та забезпечити стабільну й, головне, передбачувану якість!

Цікавлять флексоформи?