ТОВ "Лазер Флекс" | Тамподрук і тиснення сувенірної продукції
17379
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17379,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Тамподрук і тиснення сувенірної продукції

Приємно отримувати подарунки, най навіть це буде якась дрібничка. Ще приємніше розуміти, що ви тримаєте в руках унікальну річ, підібрану саме для вас.

 

Надати оригінальності будь-яким предметам, виготовленим зі шкіри, кераміки, пластику, скла та інших матеріалів допомагають такі види поліграфічних послуг, як тиснення та тамподрук.

 

Ефект тиснення, що досягається деформацією матеріалу рельєфною полімерною формою, без перебільшень, можна віднести до найпретенціозніших видів прикрашання продукції. Поєднання процесу з нанесенням фольги дає змогу отримати неперевершений результат, бо «деформований» рельєф поверхні спричиняє особливе відбивання світла від структури такого зображення. Гаряче тиснення фольгою застосовується для різноманітної листової продукції — пакування кометики, кондитерських виробів, напоїв, палітурок та книжних обкладинок, інших поліграфічних виробів.

 

Тамподрук також є доволі популярним способом декорування та брендування різноманітної продукції — від канцелярських товарів до виробів з дерева та кераміки. Фотополімерні форми тамподруку допоможуть вирішити завдання різного рівня складності, забезпечать високу економічність та відмінну якість друку з чудовим контрастом та високою роздільною здатністю для найдрібніших елементів. Асортимент фотополімерів, що пропонується, містить типи, що за запасом міцності не поступаються металевим формам.

 

Не стримуйте себе — прикрашайте світ навкруги!

Хочете замовити фотополімерні форми для тамподруку і тиснення сувенірної продукції?