ТОВ "Лазер Флекс" | Вибіркове лакування та нанесення тактильних лаків
17264
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17264,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Вибіркове лакування та нанесення тактильних лаків

Бажаєте, щоб сяюче глянцем пакування вашого продукту привертало увагу покупця? Замовте фотополімерні друкарські форми для вибіркового лакування та нанесення тактильних лаків — і блиск буде забезпечено!

 

Друкарські форми, виготовлені з фотополімерів nyloflex, призначені для складних видів inline/offline прикрашання поліграфічної продукції лаками на водній та УФ-основі, фарбами на водній основі з металевими пігментами та перламутром. Шар лаку, нанесений на поверхню паковання, крім естетичних функцій — надання блиску або матовості, забезпечує також додатковий захист від вологи та передчасного стирання упаковки. Вибіркове лакування оптимально вирішує питання склеювання готового виробу, бо в такому разі немає необхідності застосування спеціального клею по шару лаку.

 

Фотополимерні форми для вибіркового лакування гарантують:

  • точне відтворення зображення, включно з тонкими деталями
  • чудове перенесення фарб та лаків
  • діамантовий блиск
  • великі наклади

 

Форми вибіркового лакування — сяйво вашого пакування!

Хочете замовити фотополімерні форми для вибіркового лакування та нанесення тактильних лаків?