ТОВ "Лазер Флекс" | HD Flexo
17406
page-template-default,page,page-id-17406,page-child,parent-pageid-17401,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

HD Flexo

Широкий асортимент форм HD Flexo призначений для високоякісного флексодруку етикеток, гнучкого паковання, картону та гофрокартону.

Технологія HD Flexo поєднує оптику високої роздільної здатності та спеціальні алгоритми гібридної растеризації для досягнення повного тонального діапазону, що притаманний офсетному та глибокому друку. Висока роздільна здатність оптичної системи лазерного пристрою дає змогу згладити краї растрових точок, отримати більш чіткі шрифти та виворітні елементи, згладжене зображення з м’яко окресленими контурами. 

Переваги комбінування оптики високої роздільної здатності та HD-растру найбільш помітні в яскравих світлих відтінках: збалансована комбінація дрібних та великих растрових елементів дозволяє великим точкам підтримувати дрібні.

 

Додатковий виграш ця технологія дає на плашках і в тінях: на поверхню друкарської форми наносять малюнок із мікрокомірок MicroCell, який забезпечує більш рівномірне перенесення фарби та підвищує оптичну щільність її шару.

1. Попереднє експонування зворотного боку фотополімерної пластини.

Полімерізація фотополімерного шару зі зворотного боку, формування основи для друкарських елементів форми.

2. Запис зображення на чорний шар.

Запис зображення з роздільною здатністю 4000 ppi на масочний шар фотополімерною пластини.

3. Основне експонування

Основне експонування робочої поверхні фотополімерної пластини в кисневому середовищі. (UV LED+UV-А=NExT). Формування рельєфу.

4. Вимивання.

Видалення ділянок фотополімерної пластини, які не зазнали полімерізації.

5. Сушка.

Випаровування вимивного розчину з рельєфного шару, повернення товщини форми до початкового значення.

6. Постекспонування.

Остаточна полімерізація мономера та досягнення робочого рівня твердості друкарської форми.

7. Фінішінг.

Проводиться жорстким УФ-світлом діапазону С. Усувається липкість поверхні, друкарська форма набуває стійкості до розчинників друкарських фарб.

Цікавлять друкарські форми, виготовлені за технологією HD Flexo?